Hakkımızda

Yılmaz nakliyat, Hatay Antakya'da evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Evinizi ve ofisinizi mümkün olan en kısa sürede en uygun fiyatlarla taşımanızda sizlere yardımcı olmak birinci önceliğimizdir.

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hatay Evden Eve Nakliyat Firması

Yılmaz nakliyat Hatay'da evden eve taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir.

20 yılı aşkın süredir evden eve taşımacılık işi yapıyoruz. Bu süre içerisinden binlerce ev ve ofis taşımacılığı yaptık. Uzman ve deneyimli kadromuz ile eşyalarınızı özenle paketliyor ve taşınmak istediğiniz yere taşıyoruz.

 

Eşyalarınızın tamamını paketledikten sonra taşınma işlemine başlıyoruz. Kaliteli ambalajlar ile eşyaları zarar görmeyecek şekilde paketliyoruz. Eviniz kaçıncı katta olursa olsun, asansörlü ev taşıma aracımız ile eşyalarınızı evinizden özenle çıkarıyoruz. Yeni model kapalı kasa araçlarımız ile eşyalarınızı dikkatle ve güvenle yeni evinize naklediyoruz ve yine asansörlü aracımızla evinize kadar çıkarıyoruz.

Profesyonel ve titiz çalışma prensibimiz ile evinizi, büronuzu, ofisinizi sizler sorun çıkarmadan taşıyoruz.

 

Hizmet Bölgelerimiz

Hatay'ın tüm ilçelerine evden eve taşımacılık hizmeti veriyoruz. Antakya, Defne, Samandağ, Reyhanlı, Altınözü ve iskenderun gibi ilçelerde çok sayıda ev sahibinin taşınmasına yardımcı olduk. 

Çalıştığımız bölgeler ile ilgili detaylı bilgiye https://www.hatayyilmaznakliyat.com/hizmet-bolgelerimiz-2  sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yılmaz Nakliyat hakkinda
Yılmaz Nakliyat

Evden eve taşımacılık sektöründe hizmet veren Yılmaz Nakliyat Hatay Antakya, Samandağ, Defne, İskenderun ve çevre ilçelerde en uygun fiyatlarla ev taşıma hizmeti vermektedir.

Yılmaz Nakliyat Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Antakya / HATAY

Gsm : +90 (535) 769 8788

Telefon : +90 (535) 769 8788

E-Mail : info@hatayyilmaznakliyat.com

Yılmaz Nakliyat Sosyal Medya
Sosyal Medya

Firmamızın sosyal medya hesaplarını takip edin. Hakkımızda en son gelişmeler sosyal medya hesaplarımızda.